szkolenie tagged posts

W sytuacji jeżeli szukasz zajęcia, gdzie sam sobie będziesz szefem, masz szansę zostać agentem od ubezpieczeń

Niejeden człowiek pragnie być samemu sobie szefem oraz decydować, ile zarobi. Taką ewentualność proponuje praca w formie agenta ubezpieczeniowego. Dziś ten zawód może pochwalić się znacznym zainteresowaniem, gdyż ludzie cenią sobie swobodę działania i luźne pory pracy. Na rzeczony zawód nierzadko decydują się osoby młodsze albo uczące się, które chcą sobie dorobić, lecz nie mogą wziąć posady na zwykłym etacie.
Czytaj dalej

W jaki sposób szkolić pracowników, by zostali dobrymi sprzedawcami?

Jeśli właściciel firmy stworzył nowy produkt, poza wprowadzeniem go na rynek, powinien też odpowiednio go zareklamować, żeby ludzie chętnie go kupowali. Oprócz standardowych reklam ważnym elementem jest zatrudnienie ludzi, którzy są dobrzy w handlowaniu oraz potrafią zachęcić klientów do zakupu.
Czytaj dalej

Szkolenia z dziedziny BHP a także usługi księgowe

Jeżeli czegoś poszukujemy to trzeba wpisywać miasto

Czasem okazuje się być tak, że na czymś się nie znamy a wówczas poszukujemy eksperta w danej kategorii, tak żeby mieć gwarancję, że w odpowiedni sposób będzie zajmował się on wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem firmy w danej dziedzinie. Odmiennym razem powinniśmy wykonać szkolenia, do których nie posiadamy uprawnień oraz wówczas także musimy poszukać kogoś doświadczonego w tej kwestii.
Czytaj dalej

Rodzaje szkoleń BHP

Rozróżnia się wstępne oraz okresowe kursy BHP. Bez wstępnego instruktażu BHP pracownik nie powinien przystąpić do wykonywania pracy. Obowiązek przeprowadzenia szkoleń dotyczy również chlebodawcy. Szkoleniu BHP w firmie podlegają wszyscy pracownicy, bez względu na stanowisko jak też typ wykonywanej pracy. Obowiązek ten tyczy się również osób zatrudnionych na podstawie umów prawa cywilnego jak także samego pracodawcy.
Czytaj dalej