szkolenie tagged posts

Jakie znajduje się najlepsze miejsce, by wypocząć, a jednocześnie pracować? Istnieje tego typu miejsce, wcale nie tak daleko

Poszukujesz ciekawego miejsca, gdzie będziesz mógł odpoczywać, napawać się pięknem przyrody, delektować się ciszą, a jednocześnie pracować, na przykład na szkoleniu albo konferencji. Jeszcze lepiej, pragniesz, żeby pojechać do uroczego hotelu, jak hotel w górach z basenem, aby spędzić tam niezapomniane chwile. Jest tego typu miejsce, to Szklarska Poręba. Konferencje w Szklarskiej Porębie odbywają się dość często.
Czytaj dalej

Szkolenie lean jest konieczne do właściwego zarządzania produkcją

Dzięki wiedzy jaką proponuje nam szkolenie lean będziemy rozumieć jak kierować firmą

Im prężniej funkcjonuje konkretny zakład, tym więcej możemy zaoszczędzić na czasie jej produkcji, a przedmioty które będą przez nią oferowane będą wyróżniały się wyższą jakością.
Czytaj dalej

O BHP

Jednym z obowiązków pracodawcy wynikającym z Kodeksu pracy, jest zapewnienie regularnych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Czytaj dalej

Rodzaje szkoleń BHP

Rozróżnia się wstępne jak też okresowe szkolenia BHP. Bez wstępnego instruktażu BHP pracobiorca nie powinien przystąpić do pełnienia czynności. Obowiązek przeprowadzenia instruktaży dotyczy także chlebodawcy. Instruktażowi BHP w firmie podlegają wszyscy pracownicy, bez względu na stanowisko i rodzaj wykonywanej pracy. Obowiązek tenże tyczy się także osób zatrudnionych na podstawie umów prawa cywilnego jak też samego pracodawcy.
Czytaj dalej