szkolenie tagged posts

Instruktaże okresowe z BHP

Zadaniem pracodawcy jest szkolenie pracobiorców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracobiorca musi przejść szkolenie nie tylko przed dopuszczeniem do pracy, lecz też co jakiś sprecyzowany okres. Pracodawca ma obowiązek troszczyć się o bezpieczeństwo i higienę pracy swych pracowników. Pewnym z oznak tego obowiązku jest obowiązek przeprowadzania szkoleń. Chlebodawca nie może dopuścić do pracy pracownika nie przeszkolonego w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca ma też obowiązek realizowania instruktaży okresowych. Szkolenia okresowe mają na celu zaznajomienie pracowników z nowymi regulacjami w zakresie BHP.
Czytaj dalej

Szkolenie lean jest konieczne do właściwego zarządzania produkcją

Dzięki wiedzy jaką oferuje nam szkolenie lean będziemy wiedzieć jak zarządzać firmą

Im lepiej funkcjonuje dany zakład, tym więcej możemy uzyskać na czasie jej produkcji, a materiały które będą przez nią oferowane będą charakteryzowały się lepszą jakością.
Czytaj dalej

W jaki sposób szkolić pracowników, by zostali dobrymi sprzedawcami?

Jeżeli właściciel firmy tworzy nowy produkt, poza wprowadzeniem go na rynek, powinien również prawidłowo go wypromować, by klienci z chęcią go kupowali. Oprócz standardowych reklam ważnym elementem jest zatrudnienie ludzi, którzy znają się na handlu i potrafią namówić klientów do zakupu.
Czytaj dalej

Podwyższanie umiejętności zawodowych na eksperckich szkoleniach firmowych

Podwyższanie swoich kwalifikacji zawodowych naturalnie powinno mieć ogromnie wielkie znaczenie dla każdej ambitnej osoby, jaka w swojej pracy chce być najlepsza. Nie ma nic złego w tym, że w pracy chcemy dawać z siebie wszystko, wprost przeciwnie szczegółowe i sumienne realizowanie swoich obowiązków oraz wywiązywanie się z powierzonych zadań świadczy o tym, iż jesteśmy osobami godnymi zaufania, odpowiedzialnymi oraz pilnymi.
Czytaj dalej