szkolenie tagged posts

W sytuacji jeżeli szukasz zajęcia, gdzie sam sobie będziesz szefem, masz szansę zostać agentem od ubezpieczeń

Niejedna osoba pragnie być samemu sobie szefem i podejmować decyzję, ile zarobi. Taką ewentualność oferuje praca w formie agenta ubezpieczeniowego. Teraz ten zawód cieszy się znacznym wzięciem, ponieważ ludzie lubią swobodę działania oraz luźne pory pracy. Na wspomniany zawód nierzadko decydują się osoby młodsze lub uczące się, które chcą sobie dorobić, ale nie mogą podjąć posady na tradycyjnym etacie.
Czytaj dalej

O BHP

Jednym z obowiązków pracodawcy wynikającym z Kodeksu pracy, jest zagwarantowanie regularnych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Czytaj dalej

Szkolenia z pierwszej pomocy mają szansę komuś uratować zdrowie

Zderzenia się zdarzają a nigdy nie mamy szansy powiedzieć, że my też nie będziemy ich świadkami, albo uczestnikami. Przez to warto się zapisać na szkolenia z pierwszej pomocy. To tam profesjonalne osoby podzielą się z nami własną wiedzą, przez co w chwili niebezpieczeństwa, będziemy natychmiast rozumieć co zrobić. Poza tym przeważnie to właśnie pierwsza pomoc, udzielona bez chwili zawahania przez świadków zdarzenia ratuje czyjeś życie, jeżeli jest wykonywana do przyjazdu doktora.
Czytaj dalej

Instruktaże okresowe z BHP

Zadaniem pracodawcy jest szkolenie pracobiorców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracobiorca musi przejść szkolenie nie tylko przed dopuszczeniem do pracy, lecz też co jakiś sprecyzowany okres. Pracodawca ma obowiązek troszczyć się o bezpieczeństwo i higienę pracy swych pracowników. Pewnym z oznak tego obowiązku jest obowiązek przeprowadzania szkoleń. Chlebodawca nie może dopuścić do pracy pracownika nie przeszkolonego w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca ma też obowiązek realizowania instruktaży okresowych. Szkolenia okresowe mają na celu zaznajomienie pracowników z nowymi regulacjami w zakresie BHP.
Czytaj dalej