UG tagged posts

Czy warto być prawnikiem?

Maturzyści teraz gorączkowo zapisują się na studia. Medycyna, informatyka, dziennikarstwo? Nie masz pojęcia jakie studia wybrać?


A może studiować prawo? Nim jednak podejmiesz decyzję o doborze studiów prawniczych, przemyśl to gruntownie.
Czytaj dalej

Co ma okazję nam zaoferować notariusz Warszawa centrum?

Nieraz jest tak, że potrzebujemy urzędowego zatwierdzenia, że stworzenie jakiegoś pisma rzeczywiście miało miejsce. Potrzeba wówczas zaznaczyć, do kogo się wybrać, tak by mieć szansę tego rodzaju sprawy jak najszybciej załatwić.


Notariusz Warszawa centrum ma potrzebne uprawnienia


Gdy właśnie kupiliśmy mieszkanie, to musimy zatroszczyć się o to, by umowa okazała się być dobrze potwierdzona, tak żeby nikt nie miał szansy zakwestionować zasadności jej podpisania.
Czytaj dalej

Jakich danych ma prawo wymagać zwierzchnik w momencie rekrutacji kandydata do pracy?

Kiedy stawiamy się na rozmowę wstępną do potencjalnego pracodawcy nie w każdym przypadku zdajemy sobie sprawę, jakich dokumentów może wymagać rekruter. Oprócz podstawowych informacji jak nazwisko czy PESEL, w co poniektórych wypadkach moglibyśmy zostać zapytani o informacje dotyczące naszych dzieci czy też niekaralności.
Czytaj dalej

Dzięki wiedzy radcy dowiemy się, gdzie udawać się w chwili, gdy chcemy założyć swą działalność gospodarczą

Aby nie utonąć w gąszczu coraz to nowych sposobów regulacji w zakresie prawa administracyjnego czy też prawa pracy, przydatna bywa czasem pomocna dłoń perfekcyjnego prawnika ,bądź też bardzo obytego radcy prawnego.
Czytaj dalej