umiejętności tagged posts

kursy zawodowe we Wrocławiu, warsztaty szkoleniowe miasto Wrocław

W związku z cały czas rosnącymi wymaganiami pracodawcy, nie wystarczy ukończyć studia, ażeby dostać pracę. Bez ustanku należy się rozwijać, żeby przyszły pracodawca dostrzegł w nas potencjał.
Czytaj dalej

Zasadniczym cyklem rozwoju zawodowego jest rozmowa kwalifikacyjna, która najdokładniej pokazuje w którym punkcie kariery jesteśmy

Mobilność zawodowa to właściwość, jaka dzisiaj cechuje wiele osób. Jednoczy się to ze zmianą trybu pracy i dużymi wymianami w przedsiębiorstwach, jakie wywoływane są coraz większymi wymaganiami i aspiracjami ludzi.
Czytaj dalej

Nie masz zatrudnienia? Poszerz swoje umiejętności! Najbardziej trafne szkolenia i kursy!

W obecnych czasach mało osób może być pewnych, że zawsze odszuka zatrudnienie w swoim fachu. Także jeśli posiadamy wyższe wykształcenie, lub zwyczajnie fach wyuczony dzięki szkole zawodowej, nie zawsze możemy od razu odszukać odpowiedni wakat. Dlatego nie możemy obawiać się przekwalifikowania.
Czytaj dalej

Praca zagranicą dla mnóstwa ludzi jest wypełnieniem snów

Dla sporej części ludzi atrakcyjna jest praca zagranicą

Często dzieje się tak, że obywatele, szczególnie jeżeli są dosyć młodzi, decydują się pojechać za pracą, tak żeby polepszyć własne warunki bytowe. Czasami wyjazd ten ogranicza się do przeniesienia się do odległego miasta, nie mniej dosyć często jest to też praca zagranicą.
Czytaj dalej