umowa tagged posts

Prawnicze studia w naszej ojczyźnie. Czy powinniśmy się na nie zdecydować?

Prawnicze studia pozostają od lat jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów. Posiadanie konkretnego zajęcia zdaje się dawać pewność w późniejszych poszukiwaniach własnego miejsca na rynku pracy.
Czytaj dalej

Czy obsługa prawna Zawiercie będzie nam proponowana?

Należy sprawdzić jakie usługi księgowe Zawiercie nam proponuje. Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie zawsze jesteśmy w stanie radzić sobie z księgowością firmy. Czy to zupełnie się na tym nie znamy, lub nasza firma okazuje się być za dużo, żebyśmy spokojnie mieli okazję to ogarnąć, szczególnie jeżeli chcemy w całości poświęcać się sterowaniu nią, tak by przynosiła jak najwyższe rezultaty.
Czytaj dalej

Czy konkretny zatrudniający może monitorować swoich pracowników? Jakie ograniczenia występują?

Mimo coraz bardziej powszechnej praktyki monitorowania pracowników, tak naprawdę nie jest on bez wątpienia tworzony w żadnym zapisie prawa. Taka możliwość jednak bierze się z udogodnień kontrolujących zatrudniającego wobec pracownika. Monitorowanie pracowników może znaleźć się również w przepisach prawa pracowniczego.
Czytaj dalej

Poszukujesz metody na właściwy zarobek? Zmień zawód oraz stań się przedstawicielem ubezpieczeniowym

Pewne osoby źle się czują, pracując dla kogoś i wykonując powierzone zadania. Wolą osobiście zarządzać swoimi obowiązkami oraz czasem pracy. Takie osoby najczęściej decydują się na otworzenie własnej działalności gospodarczej albo przedsiębiorstwa, pomyślną alternatywą dla nich może być również posada w charakterze agenta. Wtedy sami będą mogli zdecydować, jak pracują i jaką pensję dla siebie wypracują.
Czytaj dalej