umowa tagged posts

Czy konkretny zatrudniający może monitorować swoich pracowników? Jakie ograniczenia występują?

Pomimo coraz powszechniejszej praktyki monitoringu zatrudnionych, bez wątpienia nie jest on od razu tworzony w żadnym akcie prawnym.Tego typu możliwość jednak bierze się z uprawnień kontrolujących zatrudniającego wobec zatrudnianego. Monitorowanie pracowników może znajdować się również w przepisach prawa pracowniczego.
Czytaj dalej

Prawne aspekty budowy

Masz zamiar rozpocząć budowę. O czym musisz nie zapominać? To jasne. Primo, dobór i zakup adekwatnego obszaru. Secundo, wynajęcie biura architektonicznego i stworzenie dokładnych projektów budynku, dbając o dostęp do energii elektrycznej, kanalizacji i innych istotnych elementów.
Czytaj dalej

Czy opłaci się teraz wziąć kredyt

Kredyt hipoteczny jest kredytem, za którym niejednokrotnie rozglądają się ludzie rozpoczynający wspólne życie. Nie tylko po ślubie, lecz także po prostu żyjący razem oraz pragnący mieć własne mieszkanie, jakie będą mogli zaaranżować tak, jak zawsze marzyli. Nadmieniony kredyt jest znakomitym sposobem na to, by cele te urzeczywistnić, oczywiście o ile nie odziedziczyliśmy spadku bądź nie nazbieraliśmy niezbędnej kwoty, co jest ciężkim zadaniem.
Czytaj dalej

Czy obsługa prawna Zawiercie będzie nam proponowana?

Warto zobaczyć jakie usługi księgowe Zawiercie nam oferuje. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie zawsze jesteśmy w stanie zaradzić sobie z księgowością firmy. Czy to całkowicie się na tym nie znamy, lub nasza firma będzie za sporo, żebyśmy spokojnie mogli to objąć, szczególnie jeśli chcemy zupełnie poświęcić się kierowaniu nią, tak żeby przynosiła jak najwyższe rezultaty.
Czytaj dalej