umowa tagged posts

Opcja wypożyczenia pojazdu w chwili wypadku.

Wiele wypożyczalni pojazdów, jakie chcą do siebie przyciągać liczną liczbę klientów stara się obecnie bardziej niż kiedyś o to, aby zaciekawić własnymi usługami innych. Dzieje się tak na przykład dlatego, że w branży tej powstała coraz wyższa konkurencyjność.
Czytaj dalej

Konieczne systemy do kierowania przedsiębiorstwem – program kadry i płace

Zarządzanie przedsiębiorstwem to nie taka bezproblemowa rzecz. Wiąże się to z sporą odpowiedzialnością i ogromną dawką pracy. Firmy, które zatrudniają pracowników bez wątpienia powinny posiadać praktyczne systemy pomagające w rozporządzaniu przedsiębiorstwem. Jednym z nich jest bezsprzecznie program kadry i płace.
Czytaj dalej

Słuszne sformułowanie rodzaju wykonywanej pracy

Jakakolwiek osoba zgłaszająca się do pracy otrzymuje umowę o pracę. Umowę o pracę zawiera się na czas nieoznaczony, na czas wyznaczony, bądź na okres dokonania wyznaczonej pracy. Jakakolwiek z nich ma prawo być poprzedzona umową na czas próby.
Czytaj dalej

Firma sprzątająca – sprawdź kilka ważnych elementów jej propozycji, zanim podejmiesz decyzję o współpracy

W większych firmach ciężko jest samodzielnie zachować porządek. Niezbędne byłoby zaangażowanie kilku sprzątaczek na etat, lecz na to nie każdy zakład może sobie pozwolić. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem okazuje się wynajęcie firmy sprzątającej, która sprawnie doprowadzi do porządku każdy obiekt, bez względu na jego metraż. Nim jednak zdecydujemy się na podpisanie umowy, powinniśmy sprawdzić kilka kwestii, by nasza współpraca pozytywnie się układała.
Czytaj dalej