umowa tagged posts

Firma sprzątająca – sprawdź kilka ważnych elementów jej propozycji, zanim podejmiesz decyzję o współpracy

W dużych firmach trudno jest samemu utrzymać czystość. Niezbędne byłoby zatrudnienie kilku sprzątaczek na etat, ale na to nie każdy zakład może sobie pozwolić. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy sprzątającej, jaka fachowo doprowadzi do porządku każdy obiekt, bez względu na jego powierzchnię. Nim jednak podejmiemy decyzję o podpisaniu umowy, musimy sprawdzić kilka elementów, by nasza współpraca korzystnie się układała.
Czytaj dalej

Prawne aspekty budowy

Masz zamiar rozpocząć budowę. O czym musisz pomyśleć? To proste. Primo, decyzja i zakup odpowiedniego terenu. Po drugie, zatrudnienie biura architektonicznego i nakreślenie skrupulatnych planów nieruchomości, zapewniając dostęp do zasilania, gazu i innych ważnych rzeczy.
Czytaj dalej

Co robi broker ubezpieczeniowy? Poznaj bardzo dobre systemy dla brokerów

Na rynku działa duża liczna agentów ubezpieczeniowych i to w głównej mierze do nich udajemy się, kiedy poszukujemy ubezpieczenia. Warto jednak wiedzieć, że tego rodzaju sprawami zajmuję się również brokerzy ubezpieczeniowi. Co różni ich od agentów i jak pracują?
Czytaj dalej

Opcja wypożyczenia pojazdu w chwili wypadku.

Dużo wypożyczalni pojazdów, jakie chcą do siebie przyciągać jak największa ilość interesantów stara się teraz bardziej niż kiedyś o to, by zainteresować własnymi usługami innych. Dzieje się tak chociażby dlatego, iż w branży tej powstała znacznie większa konkurencja.
Czytaj dalej