umowa tagged posts

Opcja wypożyczenia pojazdu w chwili wypadku.

Wiele wypożyczalni samochodów, jakie będą chciały do siebie przyciągać liczną liczbę interesantów będzie starać się teraz bardziej niż w przeszłości o to, by zainteresować własnymi świadczeniami innych. Dzieje się tak chociażby dlatego, że w branży tej powstała znacznie większa konkurencja.
Czytaj dalej

Skończyły się czasy, gdy opinie o jakiejś firmie krążyły z ust do ust

Co robi właściwie notariusz Wrocław? Odpowiedź jest łatwa. Jeżeli chcesz spisać umowę, sformułować spółkę z.o.o. lub innego rodzaju działalność, spisać ostatnią wolę czy sporządzić pismo notarialne, to właśnie notariusz jest osobą, do której powinieneś się przejść. W wielkich miastach, takich jak Wrocław, kancelarii notarialnych jest bez liku. Jak się nie zgubić w gąszczu ofert i wybrać najlepszego profesjonalistę? Odpowiedź znajdziesz poniżej.
Czytaj dalej

Firma sprzątająca – sprawdź kilka ważnych elementów jej propozycji, zanim podejmiesz decyzję o współpracy

W większych firmach trudno jest samodzielnie zachować porządek. Konieczne byłoby zaangażowanie kilku sprzątaczek na etat, lecz na to nie każdy zakład może sobie pozwolić. Dużo lepszym wyjściem okazuje się wynajęcie firmy sprzątającej, jaka umiejętnie doprowadzi do porządku każdy obiekt, bez znaczenia od jego metrażu. Nim jednak zdecydujemy się na podpisanie umowy, powinniśmy sprawdzić kilka spraw, aby nasza współpraca pozytywnie się układała.
Czytaj dalej

Coraz więcej firm działających w formie franczyzy niezwykle pozytywnie rozbudowuje się w mniejszych miastach

Aktualnie otworzenie swojej firmy niekoniecznie musi łączyć się z budową idei i wszystkiego od podstaw. Coraz nagminniej zauważane są zyski płynące z umów franczyzowych, dzięki którym rozbudowa zakładu jest zdecydowanie łatwiejsze. W wielkim skrócie franczyza polega na zakładaniu i prowadzeniu lokalu pod daną marką. Nie ulega wątpliwości, że kluczowy jest w tej sytuacji udział osobisty, jednakże jest on dużo mniejszy aniżeli w chwili otwierania własnej firmy. Na ogół na tej zasadzie działają najciekawsze restauracje bądź drogerie kosmetyczne, czyli miejsca dobrze znane ludziom i entuzjastycznie przez nich uczęszczane.
Czytaj dalej