Kategoria Prawo w biznesie

Zaangażowanie klienta producenta jest bardzo cenione przez przedsiębiorstwa

Chyba każdy z nas przynajmniej raz brał udział w jakimś programie lojalnościowym. Jeśli przynajmniej raz zdecydowałeś się na zbieranie punktów lub pieczątek na swojej karcie klienta, zdecydowanie dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to znakomity pomysł na przyciągnięcie do swojego zakładu większej ilości osób. Kiedy masz w swojej firmie niezłych specjalistów od marketingu, wówczas zdecydowanie powinieneś zlecić im opracowanie takiego programu lojalnościowego.
Czytaj dalej

Spora gama możliwości a propozycja biura rachunkowego z Targówka

Wśród rynkowych rozwiązań bezproblemowo wskazać możemy te spełniające nasze oczekiwania w całości, a wcale nie trzeba daleko szukać. Rozbudowana gama możliwości do wyboru gwarantuje prędkie odnalezienie pasujących rozwiązań. Patrząc na miejsce jak biuro rachunkowe targówek jako miasto wyróżnia się szczególnie. Nasi specjaliści to osoby ambitne czy doświadczone, dokładają wielu starań do przedstawiania każdemu klientowi najkorzystniejszych dla niego możliwości. Dzięki indywidualnemu podejściu zyskujemy zaufanie.
Czytaj dalej

Czy konkretny zatrudniający może monitorować swoich pracowników? Jakie ograniczenia występują?

Pomimo znacznie bardziej powszechnej praktyki monitorowania zatrudnionych, bez wątpienia nie jest on bez wątpienia uregulowany w żadnym zapisie prawa.Tego rodzaju możliwość jednak bierze się z uprawnień kontrolnych przedsiębiorcy wobec zatrudnianego. Monitorowanie pracowników zazwyczaj znajduje się również w przepisach kodeksu pracy.
Czytaj dalej

Niezbędne procedury, bez których nie jesteśmy w stanie prowadzić żadnej firmy. Czy pamiętasz o nich? Czy masz z nimi trudności?

W każdej firmie, organizacji czy instytucji koniecznym jest odpowiednia kontrola nad wszystkimi procesami. Mówimy tu rzecz jasna o aspektach właściwych dla konkretnej branży, ale także o powszechnych, tego typu, co wszędzie powinny być egzekwowane i sprawdzane.
Czytaj dalej