Kategoria Prawo w biznesie

Jak pozyskać fundusze na rozwój swojej firmy? To nie jest takie ciężkie!

Jeżeli prowadzisz własny biznes, bez wątpliwości świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że w firmę trzeba praktycznie cały czas inwestować - w dodatku zazwyczaj nie są to nieduże pieniądze. Kłopoty można mieć zwłaszcza na początku kiedy dopiero rozkręcasz swoją firmę, a nie przynosi ona jeszcze żadnych zysków. Okazuje się jednak, że możesz zdobyć pieniądze w inny sposób - jeżeli prowadzisz ciekawy biznes i masz trochę czasu na dokładne wypełnienie wszystkich papierów i zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, możesz zwrócić się o dotację z Unii Europejskiej.Czytaj dalej

Myślących ekonomicznie ludzi w Polsce jest mnóstwo

Myślących ekonomicznie osób w Polsce nie brakuje, a wręcz przeciwnie - co roku pojawia się ich coraz więcej. Duża grupa z nich zaczyna bez żadnego kapitału ze swoich pieniędzy, ale z bardzo dobrym założeniem na przyszłość, jak i również znajomością wielu możliwości, na pozyskanie wymaganych pieniędzy na rozwinięcie działalności.
Czytaj dalej

Wypożyczenie samochodu przez internet

Jeżeli przyjeżdżamy w interesach do jakiegoś miasta, na przykład takiego jak Wrocław, zwykle dostajemy się tam samolotem albo koleją. Gdy mamy rozpisany harmonogram delegacji, parę rozmów dziennie i potrzebujemy być niezależni wspaniałym wyjściem może być wypożyczenie auta. Przykładowo ta wypożyczalnia Auto24 ma bardzo duży wybór przystępnych cenowo aut. To rozwiązanie jest bardziej komfortowe niż poruszanie się taksówkami. Nie trzeba za każdym razem dzwonić, czekać, nie trzeba rozliczać osobno każdego paragonu, tylko po prostu mamy auto i jeden rachunek.
Czytaj dalej

Myślisz o założeniu osobistej marki? Poszukuj alternatywnych okazji zdobycia kapitału.

Na obecną chwilę rynek pracy jest mocno zróżnicowany i dużo początkujących ludzi wchodząc na niego szybko traci ochotę do pracy. Przez to znacząco rośnie zaintrygowanie otwieraniem własnej brandy i jeszcze więcej ludzi stara się urzeczywistniać swoje pomysły przekuwając je w biznes. Nie da się ukryć, że jest to jeden z lepszych pomysłów na życie oraz każdy, kto jest pewny, że zdobędzie pomyślność prędzej czy później do niego dociera. Mało tego, współczesne opcje zdecydowanie sprzyjają otwieraniu swej firmy. Zastosowania proponowane startupowcom czy też opcja pozyskania środków unijnych to znakomita szansa na rozwinięcie własnego interesu.
Czytaj dalej