Kategoria Prawo w biznesie

Dobre oprogramowanie drogą do powodzenia

Prezes przedsiębiorstwa w swej działalności poza obowiązkami związanymi z podstawową działalnością firmy (na przykład produkcją cukierków) musi także trudnić się pracą administracyjną.

Co miesiąc potrzeba wystawić odpowiednie dokumenty dla urzędów takich jak urząd skarbowy czy ZUS.
Czytaj dalej

Brzeg Dolny – atrakcyjna cenowo alternatywa dla wyjazdów prywatnych oraz zawodowych do Wrocławia

Wrocław jest jednym z najważniejszych – pod wieloma aspektami – polskich miast. To zrozumiałe, iż tłumnie przyjeżdżamy do tego miasta w celach biznesowych i turystycznych. Główne ośrodki gospodarcze kraju charakteryzują się jednak tym, iż pobyt w nich jest dość kosztowny. Brzeg Dolny to miejscowość, znajdująca się zaledwie 30 km od Wrocławia – można tam znaleźć zakwaterowanie i ograniczyć wydatki na pobyt!
Czytaj dalej

Szkolenia zamknięte i otwarte – co? Podobieństwa i różnice

Szkolenia są bardzo istotną kwestią w działaniu każdej firmy. Dzięki nim pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a przedsiębiorstwo może doskonale się rozwijać. Często pada pytanie, czy szkolenie jest w ogóle potrzebne. Odpowiedź jest z pewnością twierdząca. Pracownicy zapoznają się z nowymi metodami spełniania swoich obowiązków, dzięki czemu zwiększą swoje umiejętności.
Czytaj dalej

Co daje specjalistyczne finansowe oprogramowanie w korporacyjnym środowisku? W czym pomaga?

Zawodowi analitycy w dużych firmach muszą poradzić sobie z ogromną ilością informacji finansowych, ich przepływem, jak również sposobem raportowania finansowego. Jest to jeszcze trudniejsze, jak firma ma dosyć skomplikowaną strukturę. W takim wypadku cały proces jest ogromnie pracochłonny i zajmuje sporo czasu. Co może okazać się pomocne?
Czytaj dalej