Kategoria Znajdź pracę!

Wróciłeś zza granicy?

Wielu z nas bez wątpienia pracowało poza Polską lub myśli o tym. Warto wiedzieć, że istnieją w Polsce firmy, które pomagają w pozyskaniu zwrotu podatku od dochodów z pracy za granicą. Ową działalnością trudni się firma X.
Czytaj dalej

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty dorosły Polak deklaruje, iż w poprzedniej dekadzie pracował zarobkowo poza granicami naszego kraju. To znaczy, że "za chlebem" wyjechało 3,3 miliony osób. Co ciekawe, zainteresowanie pracą poza granicami nie słabnie wśród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Dzień zwykły pracy magazyniera, czyli od skanowania do wyniesienia śmieci

Praca powiązana z segregowaniem produktów przeważnie wykonywana jest na zapleczach magazynowych potężnych marketów lub małych koncentrujących się na dystrybucji jednego, maks kilku wytworów. Co mają wiedzieć pracownicy sortowni, czego się spodziewać po etacie na magazynach, których błędów unikać jak ognia, jakie są w końcu oczekiwana zarobkowe?
Czytaj dalej

Wyśmienite oferty pracy na wakacje jako opiekun ludzi starszych w Niemczech

Okres wakacyjny zbliża się bardzo dużymi krokami. Wiele osób w tym okresie wybiera pracę zagranicą zamiast lenistwa oraz relaksacji. Jest to fenomenalna możliwość, pozwalająca nie tylko na spędzenie wakacji w innym kraju, ale także na poznanie innej kultury.
Czytaj dalej