Kategoria Znajdź pracę!

Jak stworzyć zespół pracowników, jaki da sobie radę z każdym projektem informatycznym w firmie

Jeszcze do niedawna typowy informatyk kojarzył się z panem od komputerów, zajmującym się wszystkimi sprawami z nimi związanymi. Jednak rozwój technologii informatycznych i oprogramowania sprawił, że w dziedzinie informatyki następować zaczęła specjalizacja - odmienne osoby zajmują się programowaniem, inne obsługiwaniem sieci a inne administracją oprogramowaniem i serwerami.
Czytaj dalej

Wybierz odpowiedni sport dla siebie

Moda na czynny wypoczynek zawitała do Polski. Na ulicach większych i mniejszych miejscowości, w parkach i na boiskach spotykamy miłośników sportowego tryby życia, bez względu na stan pogody czy pory roku. I nie ma się co dziwić bo ruch to zdrowie, witalność i po prostu - większa radość życia. Musimy jedynie dobrać ćwiczenia do własnych możliwości oraz aktywności fizycznej.
Czytaj dalej

Czy outsourcing pracowniczy będzie ciekawym podejściem dla ciebie?

Obecnie w świecie interesu pojęcie outsourcingu stało się niezwykle modne.


Outsourcingować możemy już nieomal wszelkie działy Przedsiębiorstwa: produkcję, logistykę, zaopatrzenie, obsługę konsumenta, porządkowanie, ochronę, kierowanie kapITałami albo rachunkowość.
Czytaj dalej

Czy konkretny zatrudniający może monitorować swoich pracowników? Jakie ograniczenia występują?

Pomimo znacznie bardziej powszechnej praktyki monitorowania zatrudnionych, bez wątpienia nie jest on bez wątpienia uregulowany w żadnym zapisie prawa.Tego rodzaju możliwość jednak bierze się z uprawnień kontrolnych przedsiębiorcy wobec zatrudnianego. Monitorowanie pracowników zazwyczaj znajduje się również w przepisach kodeksu pracy.
Czytaj dalej