Kategoria Znajdź pracę!

odzienie robocze, ubrania ochronne

Zgodnie z Kodeksem Pracy, pracodawca jest zmuszony dostarczyć zatrudnionemu nieodpłatnie buty i odzież roboczą, realizujące żądania wskazane w Polskich Normach, ze względu na wymagania technologiczne, higieniczne, bądź bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca może też określić funkcje pracy, na jakich honoruje się zastosowanie przez pracowników, za ich akceptacją, prywatnego ubrania ochronnego lub fartucha.
Czytaj dalej

Sprawdzona firma marketingu prostego

W dobie rosnącej rywalizacji przedsiębiorstwa coraz nagminniej myślą o przedsięwzięciach odróżniających ich towar, czy usługę. Przestawienie się na używanie przede wszystkim technologii do łączności marketingowej obniża wartości marketingu, lecz i coraz to częściej obniża efektywność działalności. Powinno się więc stosować cały czas najbardziej skuteczne narzędzia marketingu bezpośredniego takie jak standardowa przesyłka listów, lub telemarketing.
Czytaj dalej

Jeżeli interesujesz się choć w małym stopniu informatyką i komputerami, jesteś kreatywny i potrafisz logicznie myśleć – warto pomyśleć o pracy w charakterze ux designera.

Dyscyplina technologii i rynek mechanizacji, czy elektroniki w Polsce osiąga własne maximum. Wirtualna rzeczywistość i przestrzeń zawładnęły człowiekiem na całości ziemii. Zostajemy użytkownikami uzależnionymi od nowoczesnych gadgetów i urządzeń.
Czytaj dalej

Instruktaże okresowe z BHP

Zadaniem pracodawcy jest szkolenie pracobiorców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracobiorca musi przejść szkolenie nie tylko przed dopuszczeniem do pracy, lecz też co jakiś sprecyzowany okres. Pracodawca ma obowiązek troszczyć się o bezpieczeństwo i higienę pracy swych pracowników. Pewnym z oznak tego obowiązku jest obowiązek przeprowadzania szkoleń. Chlebodawca nie może dopuścić do pracy pracownika nie przeszkolonego w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca ma też obowiązek realizowania instruktaży okresowych. Szkolenia okresowe mają na celu zaznajomienie pracowników z nowymi regulacjami w zakresie BHP.
Czytaj dalej