Kategoria Znajdź pracę!

Wróciłeś zza granicy?

Wielu z nas z pewnością pracowało poza Polską lub chce podjąć taką decyzję. należało by wiedzieć, że działają w Polsce firmy, które pomagają w otrzymaniu zwrotu podatku z pracy za granicą. Taką działalnością zajmuje się firma X.
Czytaj dalej

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty Polak oświadcza, że w poprzedniej dekadzie pracował zarobkowo za granicą. To oznacza, iż za chlebem wyemigrowało 3,3 mln Polaków. Co ciekawe, zainteresowanie pracą poza granicami nie słabnie pośród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani otrzymaniu interesującej pracy, ani rozwojowi zawodowemu. Sporo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są z niej zadowoleni.
Czytaj dalej

Oferty pracy sezonowej, jakich najwięcej da się znaleźć latem

Podczas gdy nadchodzi pora wakacyjna, ludzie w młodym wieku chcą zarobić, żeby posiadać środki finansowe na swoje drobne potrzeby. Nie będzie to czymś dziwnym, szczególnie, że podczas gdy jeszcze parę lat wstecz osoby młodsze w ogóle nie interesowały się zarobkami to obecnie się to zmieniło. Z tej przyczyny także przedsiębiorcy wystosowują oferty pracy sezonowej, których dużo można znaleźć latem właśnie pod kątem młodych osób.
Czytaj dalej