wiedza tagged posts

Jaką metodą możemy zapewnić sobie bezpieczeństwo prawne? Mamy dobre podpowiedzi

Niejednokrotnie w naszym życiu bywają delikatne sytuacje, z których nie potrafimy wynaleźć racjonalnego wyjścia. Przeważnie mają one miejsce, kiedy popadamy w spór z organami ścigania. Należy klarownie przyznać, że tylko nieliczni z nas posiadają pewną zdobytą świadomość prawną.
Czytaj dalej

Nowoczesne pomysły skierowane dla biznesu.

By móc sprawnie kierować przedsiębiorstwem potrzeba czegoś znacznie więcej aniżeli tylko wiedza, właściwe wykształcenie oraz doświadczenie. Niezwykle ciężko poradzić sobie bez nowatorskich pomysłów, zwłaszcza tych, jakie usprawniają przeprowadzenie wszystkich spraw wiążących się z finansami.
Czytaj dalej

Dzisiejsze rozwiązania uławiające rozliczenie deklaracji PIT

Podatki – jak powiada amerykańskie powiedzenie: jedyna na sto procent pewna sprawa obok śmierci, na pewno nie jednemu z nas nie dają spać. Cały czas obawiamy się, aby zdążyć na czas z ich zapłaceniem, aby nie pomylić się w wyliczeniach, nie mieć kłopotów z skarbówką
Czytaj dalej

Zarządzanie zasobami ludzkimi – Przeczytaj więcej w artykule poniżej!

Analiza nie może być tylko pasmem wywiadów, którego plonem będę setki stron zapisów z ankiet i zrealizowanych rozmów. Analiza wymagań, to wielka praca, której celem powinno być zrozumienie, a nie wyłącznie opisanie. Jaka jest różnica? Rezultatem analizy, to znaczy zrozumienia zjawiska (pracy przedsiębiorstwa itd.) jest wzornik jej logiki działania (logika biznesowa), tenże model – należyty – pozwala przypuszczać co nas czeka (badany jest na poprawność losowo wyselekcjonowanymi zdarzeniami w przedsiębiorstwie).
Czytaj dalej