wiedza tagged posts

Zastosowanie ulotek marketingowych

Pierwsze broszury marketingowe pojawiły się w naszym kraju w latach dziewięćdziesiątych, razem z pierwszymi hipermarketami. Obecnie nie tylko przez handlowców, ale także przez konsumentów są postrzegane jako nadrzędny środek komunikacji sieciówek z odbiorcą. Już nawet nieduże sieci marketów drukują gazetki promocyjne.
Czytaj dalej

Jak aktualnie z sukcesami szukać zatrudnienia?

Poszukiwanie zatrudnienia to czasochłonny proces. Niezbędne jest bowiem odszukanie atrakcyjnego dla nas ogłoszenia, stworzenie dokumentów aplikacyjnych jak i wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, jaki w wielu przedsiębiorstwach może trwać nawet parę tygodni. Im wyższe stanowisko, tym pokaźniejsza liczba etapów rekrutacji oraz dłuższy czas oczekiwania na dzień podpisania umowy.
Czytaj dalej

Ci ludzie znają się na tym co robią

Kiedy posiadamy jakiekolwiek trudy z prawem, albo zainkasowaliśmy pismo urzędowe, którego nie łapiemy, to z pewnością nie jesteśmy w stanie zaradzić sobie samodzielnie. Wtenczas jak najprędzej powinniśmy się zwrócić do odpowiednich jednostek, które nie tylko wyjaśnią nam o co chodzi, ale jeszcze na dodatek powiedzą nam co robić, żeby jak najszybciej wyjaśnić konkretną sprawę.
Czytaj dalej

Kancelaria prawna – kilka porównań połączonych z szybko biegnącym czasem oraz zmianą właścicieli czy rewolucjami w funkcjonowaniu biura

Wybór kierunku studiów doktoranckich powinien należeć do ucznia liceum, chociaż czasami interesy rodzinne biorą górę. Istnieją na rynku takie zawody, gdzie nieduża firma przechodzi z pokolenia na pokolenie. Nie zaskakuje nas fakt, że prawnuczek, zupełnie tak samo jak dziadek, zostaje lekarzem kardiologiem. Nierzadko także kancelarie prawne pozostają interesem, który przechodzi z ojczyma na syna, a zmienia się również metoda prowadzenia biura i załatwiania konkretnych spraw.
Czytaj dalej