zawód tagged posts

Kto może zostać prawnikiem, a komu będziemy wybijać z głowy edukowanie się i pracę w tym zawodzie.

Byłby w błędzie ten, kto by uważał, że wraz z ukończeniem edukacji na studiach wyższych edukacja się finalizuje. Teraz dopiero nadchodzi czas na pozyskanie doświadczenia w profesji.
Czytaj dalej

Jaki zakupić aparat fotograficzny do zdjęć prasowych?

Fotografia prasowa rządzi się własnymi prawami.Zawodowiec, który otrzymuje zlecenia na fotoreportaż relacjonujący istotne wydarzenie polityczne, na przykład olimpiadę, musi liczyć się z tym, że danego ujęcia nie da się powtórzyć.Sytuacja zmienia się wtedy na tyle prędko, że o uchwyceniu poruszającego momentu przesądzają najczęściej ułamki sekund.
Czytaj dalej

Czy warto zostać sprzedawcą polis ubezpieczeniowych?

Poszukując dla siebie odpowiedniej ścieżki kariery, rozważamy, jaki zawód byłby dla as najlepszy. Bierzemy przy tym pod rozwagę nie jedynie własne preferencje i kompetencje, ale też perspektywy pracy jak i zarobki w poszczególnych sektorach gospodarki.
Czytaj dalej

Dlaczego opłaca się studiować prawo? Sprawdź co podpowiadają fachowcy

Studia na kierunku prawa są uznawane za jedne z najlepszych. Specjalizacja w którejkolwiek gałęzi prawa może zagwarantować spore płace, co przyciąga dużo ludzi na te studia. Niestety, profesja prawnika jest także jedną z najbardziej wymagających – konieczne jest ciągłe podnoszenie poziomu swojej wiedzy.
Czytaj dalej